Narożnik VERO - TULIPANO BW1/3RF0/1,5SW ( z funkcją spania i pojemnikiem )
Opis
Jakość, komfort oraz rozmiar to kluczowe cechy, jakie powinien posiadać narożnik z funkcją spania stworzony do nowoczesnego wnętrza. Narożnik vero Tulipano nie tylko jest wygodny, ale również funkcjonalny i praktyczny. Dużym atutem funkcjonalności mebla jest niezwykle komfortowy mechanizm funkcji spania określanego często mianem spania codziennego (prezentowany model posiada stelaż "włoski" z dołączonym materacem) , ruchome zagłówki. Design mebla odnajduje inspiracje w nowoczesnym stylu, ale z szerokim zakresem opcji dostosowywania, aby wzbogacić każde wnętrze, a jednocześnie zapewnić komfort i wygodę użytkowania.
Nowoczesne zagłówki :
Regulowane zagłówki z możliwością dostosowania nachylenia, są dużym atutem oraz wygodną opcją umożliwiającą komfortowy wypoczynek. Dzięki możliwości ich regulacji, możemy zmieniać również design narożnika.

Unikalny, funkcjonalny szezlong :
Tulipano wyposażony jest w szezlong, który można bardzo łatwo przekształcić w oparcie. Ta unikalna funkcjonalność pozwala w łatwy sposób znacząco zwiększyć powierzchnie z oparciem dokładnie wtedy kiedy jest potrzebna..

Wysoka jakość wykonania :
Narożnik w całości, a nie tylko niektóre części – pokrywa tkania zaprojektowana przez znanego projektanta Macieja Zienia. Jest to wysokogatunkowa, miękka tkanina szenilowa, bardzo delikatna w dotyku, ale zarazem bardzo wytrzymała, o pięknej, wyraźnie widocznej fakturze. Powstała w technologii „Magic Home” ( łatwe czyszczenie za pomocą czystej wody wraz z utrudnionym wchłanianiem cieczy). Tkanina Cabrera 07 (granat).

| WYMIARY I DANE KONSTRUKCYJNE : | |
| Szerokość ( a ) | 276 cm |
| Głębokość ( b ) | 172 cm |
| Głębokość siedziska ( c ) | 58 cm |
| Wysokość ( f ) | 82 - 101 cm |
| Wysokość siedziska ( e ) | 48 cm |
| Powierzchnia spania ( d ) | 140 x 190 cm |

| DANE DODATKOWE : | |
| Regulowane zagłówki | Tak |
| Funkcja spania | Tak, funkcja spania codziennego (prezentowany model posiada stelaż "włoski" ) |
| Pojemnik na pościel | Tak |
| Rodzaj narożnika | Różne wymiary ( składające się z modułów ) |
| Układ narożnika | Strona LEWA |
| DANE KONSTRUKCYJNE : | |
| Nogi |
Metal - chromowane ( standard ) Metal malowany proszkowo - czarny, biały, szary, złoty ( dopłata ) |
| Tapicerka | Tkaniny i skóry naturalne |
| Konstrukcja szkieletu | Lite drewno, płyty meblowe |
| Wykonanie siedziska | Płyty meblowe, drewno lite, sprężyny faliste, pianka HR, włókniny puszyste |
| Wykonanie oparcia | Płyty meblowe, drewno lite, pianki poliuretanowe, włókniny puszyste |
Widoczne tkaniny, skóry oraz wybarwienia mają charakter podglądowy i mogą odbiegać od rzeczywistych, wzorniki tkanin i kolorów dostępne są w punktach sprzedaży.
|
Tkaniny grupy tkanin
|
|
|
TKANINY MP "Basic"
|
zobacz |
|
TKANINY M0 "Classic"
|
zobacz |
|
TKANINY M1 "Premium"
|
zobacz |
|
TKANINY M2 "AquaClean"
|
zobacz |
|
Skóry Naturalne grupy skór
|
|
|
Skóry S1 "Naturale"
|
zobacz |
|
Skóry S2 "Superiore"
|
zobacz |
|
Skóry SV "Vintage"
|
zobacz |




Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.