Sofa skórzana 3-osobowa VERO - TULIPANO BW1/3RF0/BW1 ( z funkcją spania )
Opis
Jakość, komfort oraz rozmiar to kluczowe cechy, jakie powinna posiadać sofa z funkcją spania stworzona do nowoczesnego wnętrza. Sofa vero Tulipano nie tylko jest wygodna, ale również funkcjonalna i praktyczna. Dużym atutem funkcjonalności mebla jest niezwykle komfortowy mechanizm funkcji spania określanego często mianem spania codziennego (prezentowany model posiada stelaż "włoski"). System rozkładnia znajdujący się w Tulipano to: rozkładane łóżko z osobnym materacem piankowym gdzie siedzisko wraz z oparciem ląduje pod stelażem. Design sofy odnajduje inspiracje w nowoczesnym stylu, ale z szerokim zakresem opcji dostosowywania, aby wzbogacić każde wnętrze, a jednocześnie zapewnić komfort i wygodę użytkowania.
Ruchome zagłówki :
Regulowane zagłówki z możliwością dostosowania nachylenia, są dużym atutem oraz wygodną opcją umożliwiającą komfortowy wypoczynek. Dzięki możliwości ich regulacji, możemy zmieniać również design sofy.

Idealne wykończenie, wysoka jakość wykonania :
Sofa – w całości, a nie tylko niektóre części – pokrywa naturalna skóra licowa ( S2 126 – kolor: ciemno szary). Jest to wysokogatunkowa, miękka skóra, bardzo delikatna w dotyku, ale zarazem bardzo wytrzymała, o pięknej, wyraźnie widocznej fakturze. W prezentowanym modelu kolor ciemny szary.

Komfortowe siedzisko :
W sofie vero Tulipano komfort siedzenia zapewnia wysokiej jakości wypełnienie wykonane z pianki HR, która ma zwiększoną sprężystość i wytrzymałość, a od zwykłej pianki różni ją nieregularna struktura, która dopasowuje się do kształtu ciała.

| WYMIARY I DANE KONSTRUKCYJNE : | |
| Szerokość ( a ) | 190 cm |
| Głębokość ( b ) | 107 cm |
| Głębokość siedziska ( c ) | 58 cm |
| Wysokość ( f ) | 82 - 101 cm |
| Wysokość siedziska ( e ) | 48 cm |
| Powierzchnia spania ( d ) | 140 x 190 cm |

| DANE DODATKOWE : | |
| Regulowane zagłówki | Tak |
| Funkcja spania | Tak, funkcja spania codziennego (prezentowany model posiada stelaż "włoski" ) |
| Rodzaj sofy | 3-osobowy ( modułowa ) |
| DANE KONSTRUKCYJNE : | |
| Nogi |
Metal - chromowane ( standard ) Metal malowany proszkowo - czarny, biały, szary, złoty ( dopłata ) |
| Tapicerka | Skóry naturalne |
| Konstrukcja szkieletu | Lite drewno, płyty meblowe |
| Wykonanie siedziska | Płyty meblowe, drewno lite, sprężyny faliste, pianka HR, włókniny puszyste |
| Wykonanie oparcia | Płyty meblowe, drewno lite, pianki poliuretanowe, włókniny puszyste |
Widoczne tkaniny, skóry oraz wybarwienia mają charakter podglądowy i mogą odbiegać od rzeczywistych, wzorniki tkanin i kolorów dostępne są w punktach sprzedaży.
|
Skóry Naturalne grupy skór
|
|
|
Skóry S1 "Naturale"
|
zobacz |
|
Skóry S2 "Superiore"
|
zobacz |
|
Skóry SV "Vintage"
|
zobacz |




Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.