Sofa 2-osobowa VERO - ORCHIS 2N2 ( bez funkcji spania )
Opis
Kolekcja Orchis obejmuje fotel, sofy 2 i 3- osobowe oraz moduły do tworzenia narożników. Eleganckie przeszycia świetnie łączą się z nóżkami z drewna bukowego. Wygląd łączy się w wysokim komfortem i trwałością, dzięki zastosowaniu sprężyn typu pocket. Orchis to komfortowa sofa, która rewelacyjne komponuje się w każdym wnętrzu. Ponadczasowy wygląd i komfort użytkowania przyświecał projektantom podczas tworzenia tego modelu.Obszyty jest w tkaninie typu Aquaclean (technologia Aquaclean to rewolucyjne wykończenie tkanin, pozwalające na usuwanie plam za pomocą samej wody. Pozwala na łatwą i niezajmującą czasu konserwację tkanin. Aquaclean pomaga łatwo usuwać większość plam (z wina, atramentu, sosów, tłuszczu, błota, czekolady, kremu, itp.), ułatwiając nam życie i pozostawiając więcej czasu na ważniejsze sprawy. Całość dopełnia wykończenie naturalną skóra licową co dodaje szyku i elegancji.
Niezrównana wygoda, pełen relaks :
Formatki kieszeniowe typu „pocket” - każda sprężyna umieszczona jest w oddzielnej kieszonce wykonanej z trwałej włókniny. Każda sprężyna działa osobno, formatka lepiej dostosowuje się do kształtów ludzkiego ciała , co odpowiada za wygodną i elastyczną powierzchnię siedziska, zapewniając najwyższy komfort korzystania z mebli.

Bukowe, smukłe nóżki :
Sofa została wyposażona w nóżki z drewna bukowego (kolor naturalny V10), które nie tylko dodają jej charakteru, ale również umożliwiają bezproblemowe utrzymanie czystości.

Idealne wykończenie :
Precyzyjne połączenie tkaniny IMPERIAL 324 ze skóra naturalną S2 144. Jest to wysokogatunkowa, miękka skóra, bardzo delikatna w dotyku, ale zarazem bardzo wytrzymała, o pięknej, wyraźnie widocznej fakturze.

| WYMIARY I DANE KONSTRUKCYJNE : | |
| Szerokość ( a ) | 150 cm |
| Głębokość ( b ) | 95 cm |
| Głębokość siedziska ( c ) | 56 cm |
| Wysokość ( f ) | 95 cm |
| Wysokość siedziska ( e ) | 48 cm |

| DANE DODATKOWE : | |
| Funkcje spania | Nie |
| Pojemnik na pościel | Nie |
| Rodzaj sofy | 2-osobowa |
| DANE KONSTRUKCYJNE : | |
| Nogi |
Drewno bukowe |
| Tapicerka | Tkaniny i skóry naturalne |
| Konstrukcja szkieletu | Lite drewno, płyty meblowe |
| Wykonanie siedziska | Płyty meblowe, drewno lite, sprężyny kieszeniowe typu POCKET, włókniny puszyste |
| Wykonanie oparcia | Płyty meblowe, drewno lite, pianki poliuretanowe, włókniny puszyste |
Widoczne tkaniny, skóry oraz wybarwienia mają charakter podglądowy i mogą odbiegać od rzeczywistych, wzorniki tkanin i kolorów dostępne są w punktach sprzedaży.
|
Tkaniny grupy tkanin
|
|
|
TKANINY MP "Basic"
|
zobacz |
|
TKANINY M0 "Classic"
|
zobacz |
|
TKANINY M1 "Premium"
|
zobacz |
|
TKANINY M2 "AquaClean"
|
zobacz |
|
Skóry Naturalne grupy skór
|
|
|
Skóry S1 "Naturale"
|
zobacz |
|
Skóry S2 "Superiore"
|
zobacz |
|
Skóry SV "Vintage"
|
zobacz |



Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.