Stół VERO 100x180 cm - BOMAR MEBLE
dodaj do przechowalni
Opis
Vero 100x180 cm to stół który z powodzeniem wstawić można zarówno do jadalni, jak i do salonu. Dobrze prezentować będzie się on we wnętrzach tak klasycznych, jak i nowoczesnych. Stół posiada klasyczną, ponadczasową formę. Sprawdzi się on tak na co dzień, jak i podczas spotkań rodzinnych. Stół Vero został wykonany z wysokiej jakości drewna bukowego lub dębowego, które charakteryzuje się dużą trwałością i odpornością na uszkodzenia
Cechy produktu:
- stół nierozkładany
- dostępne wymiary: 100x180, 90x160x240 cm
- stół cechuje estetyczny wygląd jak i odporność na czynniki zewnętrzne
- nogi w kształcie litery X
- styl nowoczesny
Opcje dodatkowe :
- łączenie kolorów ( blat-noga )
Wykonanie :
- stół wykonany jest z drewna bukowego lub dębowego
- system rozkładania: teleskopowy – jedna część blatu przesuwa się wraz z nogami, druga pozostaje nieruchoma
- stosuje się do produkcji najlepszej jakości tarcicę, lakiery i akcesoria
- najnowszej generacji ekologiczne lakiery zabezpieczają powierzchnię przed wysoką temperaturą
Wybarwienia ( rodzaj drewna ):
- drewno bukowe
- drewno dębowe
Wymiary: 100x180 cm
- Długość (min. - max.): 180 cm
- Szerokość: 90 cm
- Wysokość: 76 cm
- Liczba miejsc przy stole: 8 osoby
- Gwarancja: 24 miesiące
UWAGA : CENA W ZALEŻNOŚCI OD RODZAJU DREWNA
Widoczne wybarwienia drewna mają charakter podglądowy i mogą odbiegać od rzeczywistych, wzorniki drewna dostępne są w punktach sprzedaży.
Dane techniczne
| ŚREDNICA Ø | Ø |
| DŁUGOŚĆ | 180cm |
| DŁUGOŚĆ PO ROZŁOŻENIU | cm |
| SZEROKOŚĆ | 100cm |
| WYSOKOŚĆ | 76cm |
| KSZTAŁT BLATU | prostokąt |
| WYBARWIENIE | wg. próbnika |
| WYKONANIE | drewno dębowe oraz płyty wiórowej obustronnie okleinowanej okleiną naturalną |
| STYL | nowoczesny |
| PRODUKT NOWY | tak |
| GWARANCJA | 2 lata |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.