Stół rozkładany VERO 90x160-240 cm - BOMAR MEBLE
dodaj do przechowalni
Opis
Milo 90x160-240 cm to stół który z powodzeniem wstawić można zarówno do jadalni, jak i do salonu. Dobrze prezentować będzie się on we wnętrzach tak klasycznych, jak i nowoczesnych. Stół posiada klasyczną, ponadczasową formę. Sprawdzi się on tak na co dzień, jak i podczas spotkań rodzinnych. Wyposażony został bowiem w funkcję rozkładania. W zestawie znajdziemy 2 wkłady przedłużające blat, każdy o szerokości 40 centymetrów. Stół Vero posiada teleskopowy system rozkładania. Jedna część blatu przesuwa się tutaj razem z nogami, druga - pozostaje nieruchoma. Szerokość stołu przed rozłożeniem to 160 cm, po - 240 cm. Mebel ma wysokość 76 cm i głębokość 90 cm. Stół został wykonany z wysokiej jakości drewna dębowego, które charakteryzuje się dużą trwałością i odpornością na uszkodzenia.
Cechy produktu:
- stół rozkładany
- wkłady przedłużające blat: 2 x 40 cm przechowywane poza stołem
- dostępne wymiary: 100x180, 90x160x240 cm
- stół cechuje estetyczny wygląd jak i odporność na czynniki zewnętrzne
- styl nowoczesny
Opcje dodatkowe :
- łączenie kolorów ( blat-noga )
Wykonanie :
- stół wykonany jest z drewna bukowego lub dębowego
- system rozkładania: teleskopowy – jedna część blatu przesuwa się wraz z nogami, druga pozostaje nieruchoma
- stosuje się do produkcji najlepszej jakości tarcicę, lakiery i akcesoria
- najnowszej generacji ekologiczne lakiery zabezpieczają powierzchnię przed wysoką temperaturą
Wybarwienia ( rodzaj drewna ):
- drewno bukowe
- drewno dębowe
Wymiary: 90x160x240
- Długość (min. - max.): 160/240 cm
- Szerokość: 90 cm
- Wysokość: 76 cm
- Liczba miejsc przy stole: 8 osoby
- Gwarancja: 24 miesiące
UWAGA : CENA W ZALEŻNOŚCI OD RODZAJU DREWNA
Widoczne wybarwienia drewna mają charakter podglądowy i mogą odbiegać od rzeczywistych, wzorniki drewna dostępne są w punktach sprzedaży.
Dane techniczne
| ŚREDNICA Ø | Ø |
| DŁUGOŚĆ | 160cm |
| DŁUGOŚĆ PO ROZŁOŻENIU | 240cm |
| SZEROKOŚĆ | 90cm |
| WYSOKOŚĆ | 76cm |
| KSZTAŁT BLATU | prostokąt |
| ILOŚĆ WKŁADEK | 2 |
| WYBARWIENIE | wg. próbnika |
| STYL | nowoczesny |
| PRODUKT NOWY | tak |
| GWARANCJA | 2 lata |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.