Szafa SEPARO SS-01
Opis
Meble z kolekcji SEPARO charakteryzują się czystą, nowoczesną formą. Wygodne, bez uchwytowe fronty wyposażone są w system cichego domyku, który zwiększa komfort użytkowania. Wysokiej jakości prowadnice szuflad pozwolą cieszyć się niezawodną pracą przez długie lata. Naturalna kolorystyka mebli SEPARO będzie doskonale prezentować się w jasnych wnętrzach ożywionych rozmaitymi kompozycjami zieleni.
- szafa dwudrzwiowa z drążkiem na ubrania
- bez uchwytowy system otwierania ( wnęki na palce )
- system cichego domyku
- styl nowoczesny
- meble zmontowane w całości

- korpus: płyta meblowa laminowana
- front: płyta meblowa laminowana
Wymiary :
- szerokość - 53 cm
- wysokość - 198 cm
- głębokość - 55 cm
Kolorystyka:
- korpus - dąb san remo lub dąb riviera
- front - dąb san remo lub dąb riviera

DĄB RIVIERA DĄB SAN REMO
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ | 53 cm |
| WYSOKOŚĆ | 198 cm |
| GŁĘBOKOŚĆ | 55 cm |
| WYKONANIE | płyta meblowa laminowana |
| KOLORYSTYKA | dąb riviera, dąb san remo |
| ILOŚĆ DRZWI | 2 |
| ILOŚĆ SZUFLAD | - |
| ILOŚĆ PÓŁEK | - |
| OŚWIETLENIE LED | - |
| STYL | nowoczesny |
| STAN PRODUKTU | meble zmontowane w całości |
| PRODUKT NOWY | tak |
| GWARANCJA | 2 lata |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.