Szafa przesuwna SEPARO SSP
Opis
Meble z kolekcji SEPARO charakteryzują się czystą, nowoczesną formą. Wygodne, bez uchwytowe fronty wyposażone są w system cichego domyku, który zwiększa komfort użytkowania. Wysokiej jakości prowadnice szuflad pozwolą cieszyć się niezawodną pracą przez długie lata. Naturalna kolorystyka mebli SEPARO będzie doskonale prezentować się w jasnych wnętrzach ożywionych rozmaitymi kompozycjami zieleni.
- szafa z drzwiami przesuwnymi
- duże lustro na drzwiach
- drążek na ubrania po prawej stronie po lewej znajdują się półki
- system cichego domyku
- styl nowoczesny
- meble zmontowane w całości

- korpus: płyta meblowa laminowana
- front: płyta meblowa laminowana
- szkło - lustro
Wymiary :
- szerokość - 200 cm
- wysokość - 221 cm
- głębokość - 60 cm
Kolorystyka:
- korpus - dąb san remo lub dąb riviera
- front - dąb san remo lub dąb riviera

DĄB RIVIERA DĄB SAN REMO
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ | 200 cm |
| WYSOKOŚĆ | 221 cm |
| GŁĘBOKOŚĆ | 60 cm |
| WYKONANIE | płyta meblowa laminowana, szkło ( lustro ) |
| KOLORYSTYKA | dąb riviera, dąb san remo |
| ILOŚĆ DRZWI | 2 |
| ILOŚĆ SZUFLAD | - |
| ILOŚĆ PÓŁEK | 8 |
| OŚWIETLENIE LED | - |
| STYL | nowoczesny |
| STAN PRODUKTU | meble zmontowane w całości |
| PRODUKT NOWY | tak |
| GWARANCJA | 2 lata |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.