Krzesło LORD z podłokietnikiem
dodaj do przechowalni
Opis
Krzesło Lord wzbogacone o wygodne podłokietniki, tworząc mebel, który znajdzie zastosowanie nie tylko w jadalni, ale także i w eleganckiej przestrzeni gabinetu. Jego efektownie wykończona rama wyprodukowana z dębu występuje w wielu wersjach kolorystycznych, dlatego krzesło Lord łatwo dopasujesz do swojego wnętrza. Tapicerowane siedzisko i oparcie wygląda bardzo atrakcyjnie dzięki użyciu wysokiej jakości skóry licowych oraz tkanin bardzo odpornych, łatwych w czyszczeniu.
Cechy charakterystyczne :
- krzesło z tapicerowanym siedziskiem i oparciem
- wygodne oparcie
- krzesło z podłokietnikami
- możliwość wyboru wybarwień drewna i rodzaju tapicerki
- mebel wykonany z materiałów najwyższej jakości
- styl klasyczny
Rodzaj drewna :
- dąb
- wykończenie - lakier / olej
- kolorystyka ( wg. próbnika )
Wymiary :
- Wysokość - 96 cm
- Szerokość - 59 cm
- Głębokość - 43 cm
- Wysokość siedziska - 47 cm
|
TKANINY grupy tkanin |
|
|
TKANINY GR: I
|
zobacz |
|
TKANINY GR: II
|
zobacz |
|
TKANINY GR: III
|
zobacz |
|
TKANINY GR: IV
|
zobacz |
|
KOLORYSTYKA DREWNA |
|
|
DREWNO DĘBOWE
|
zobacz |
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ | 96 cm |
| WYSOKOŚĆ SIEDZISKA | 47 cm |
| SZEROKOŚĆ | 59 cm |
| GŁĘBOKOŚĆ | 43 cm |
| PODŁOKIETNIKI | tak |
| WYKONANIE | drewno dębowe, tkanina, wykończenie - lakier / olej |
| WYPEŁNIENIE | pasy, pianka HR |
| KOLORYSTYKA | ( wg. próbnika ) |
| STAN PRODUKTU | mebel zmontowany w całości |
| PRODUKT NOWY | tak |
| STYL | klasyczny |
| GWARANCJA | 2 lata |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.