Stół rozkładany LORD-2 90x174/220
dodaj do przechowalni
Opis
Stół Lord 2 pasuje do klasycznie zaaranżowanej jadalni. Najbardziej interesującymi detalami w wykończeniu mebla są stylizowane krawędzie blatu i ozdobne nóżki - lekko wygięte, poszerzające się ku górze. Zastosowanie delikatnych, wpadających w odcień naturalnego drewna barw ma na celu ocieplenie wizerunku stołu i nadanie mu bardziej eleganckiego charakteru. Funkcja rozkładania blatu, w którą wyposażono ten mebel sprawia, że w dowolnej chwili możesz zmienić jego wielkość i zgromadzić przy stole różną liczbę gości. Stół Lord dzięki zastosowaniu odpowiedniej technologii lakierowania i doborze wysokiej jakości materiałów wykończeniowych jest odporny na działanie alkoholu, wysokiej temperatury i ścieralności.
Cechy charakterystyczne :
- Stół rozkładany z 1 wkładką 46 cm
- Ozdoba i funkcjonalność
- Nadaje wnętrzu ciepłego klimatu
- Prosta a zarazem elegancka forma
- Stabilna konstrukcja zapewniająca komfort użytkowania
- Istnieje możliwość zamówienia w różnych wymiarach i kolorach
- Styl klasyczny
Wykonanie:
- stół wykonany jest z drewna dębowego oraz płyty wiórowej obustronnie okleinowanej okleiną naturalną
- wykończenie - lakier / olej
- kolorystyka ( wg. próbnika )
WYMIARY :
- szerokość - 90 cm
- długość - 174 cm rozkładany do 220 cm
- wysokość - 77 cm
Wybarwienie drewna dębowego
Widoczne kolory mają charakter podglądowy i mogą odbiegać od rzeczywistych, wzorniki kolorów dostępne są w punktach sprzedaży.
|
KOLORYSTYKA DREWNA |
|
|
DREWNO DĘBOWEGO
|
zobacz |
Dane techniczne
| ŚREDNICA Ø | - |
| DŁUGOŚĆ | 174 cm |
| DŁUGOŚĆ PO ROZŁOŻENIU | 220 cm |
| SZEROKOŚĆ | 90 cm |
| WYSOKOŚĆ | 77 cm |
| KSZTAŁT BLATU | prostokątny - rogi zaokrąglone |
| ILOŚĆ WKŁADEK | 1 ( 46 cm trzymana w stole ) |
| WYBARWIENIE | wg. próbnika dębowego |
| WYKONANIE | drewno dębowe oraz płyty wiórowej obustronnie okleinowanej okleiną naturalną |
| STYL | klasyczny |
| PRODUKT NOWY | tak |
| GWARANCJA | 2 lata |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.