Taboret LORD
dodaj do przechowalni
Opis
Wygodny taboret Ludwik dzięki swej formie idealnie komponuję się z meblami stylowymi oraz klasycznymi, stelaż wykonany z drewna
dębowego w kolorystyce dostępnej z całej palety, siedzisko oraz oparcie tapicerowane wysokiej jakości materiałami.
- See more at: http://www.twojemeblowanie.pl/drewniane/265-stylowy-drewniany-taboret-do-kuchni-salonu-ludwik.html?search_query=taboret+ludwik&results=1#sthash.jTW0veNB.dpufWygodny taboret LORD dzięki swej formie idealnie komponuję się z meblami stylowymi oraz klasycznymi, stelaż wykonany z drewna dębowego w kolorystyce dostępnej z całej palety, siedzisko oraz oparcie tapicerowane wysokiej jakości materiałami.
Cechy charakterystyczne :
- taboret z tapicerowanym siedziskiem
- możliwość wyboru wybarwień drewna i rodzaju tapicerki
- mebel wykonany z materiałów najwyższej jakości
- styl klasyczny
Rodzaj drewna :
- dąb
- wykończenie - lakier / olej
- kolorystyka ( wg. próbnika )
Wymiary :
- Wysokość - 47 cm
- Szerokość - 45 cm
- Głębokość - 45 cm
|
TKANINY grupy tkanin |
|
|
TKANINY GR: I
|
zobacz |
|
TKANINY GR: II
|
zobacz |
|
TKANINY GR: III
|
zobacz |
|
TKANINY GR: IV
|
zobacz |
|
KOLORYSTYKA DREWNA |
|
|
DREWNO DĘBOWE
|
zobacz |
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ | 47 cm |
| WYSOKOŚĆ SIEDZISKA | 47 cm |
| SZEROKOŚĆ | 45 cm |
| GŁĘBOKOŚĆ | 45 cm |
| PODŁOKIETNIKI | nie |
| WYKONANIE | drewno dębowe, tkanina, wykończenie - lakier / olej |
| WYPEŁNIENIE | pianka HR |
| KOLORYSTYKA | ( wg. próbnika ) |
| STAN PRODUKTU | mebel zmontowany w całości |
| PRODUKT NOWY | tak |
| STYL | klasyczny |
| GWARANCJA | 2 lata |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.