Sofa skórzana VERO - PAPAVERO 3RD2 ( z funkcją spania )
Opis
Wysoko oceniany model, który za sprawą odpowiednio dobranych proporcji i dopracowanej ergonomii zapewnia niebagatelny komfort. Wysoka jakość materiałów oraz funkcjonalność, to cechy charakterystyczne dla sofy vero Papavero. Dużym atutem jest funkcjonalność mebla w postaci niezwykle komfortowego mechanizmu funkcji spania określanego często mianem spania codziennego (prezentowany model posiada stelaż z typu "włoskiego" z materacem).
Wytworny wypoczynek :
Wariant sofy wyposażony w funkcje spania (stelaż typu „włoskiego” z materacem) dzięki czemu lepiej dopasowuje się do indywidualnych potrzeb.

Komfortowe siedzisko :
Siedziska na bazie poliuretanowej wysokoelastycznej pianki HR (High Resiliense Foam), która daje poczucie idealnej miękkości i elastyczności, zapewniając jednocześnie dłuższą żywotność (sprężystość) siedziska.

Wysoka jakość wykonania :
To, co wyróżnia markę Vero Appartamenti , wyczuwa się natychmiast. Nasze meble – w całości, a nie tylko niektóre części – pokrywa naturalna skóra licowa. Jest to wysokogatunkowa, miękka skóra, bardzo delikatna w dotyku, ale zarazem bardzo wytrzymała, o pięknej, wyraźnie widocznej fakturze ( skóra naturalna S2 132 ).

| WYMIARY I DANE KONSTRUKCYJNE : | |
| Szerokość ( a ) | 198 cm |
| Głębokość ( b ) | 97 cm |
| Głębokość siedziska ( c ) | 59 cm |
| Wysokość ( f ) | 104 cm |
| Wysokość siedziska ( e ) | 44 cm |

| DANE DODATKOWE : | |
| Funkcje spania | Tak, stelaż typu ( „włoskiego” z materacem) |
| Pojemnik na pościel | Nie |
| Rodzaj sofy | 3-osobowa |
| DANE KONSTRUKCYJNE : | |
| Nogi |
Tworzywo |
| Tapicerka | Skóry naturalne |
| Konstrukcja szkieletu | Lite drewno, płyty meblowe |
| Wykonanie siedziska | Płyty meblowe, drewno lite, sprężyny kieszeniowe typu "POCKET", włókniny puszyste |
| Wykonanie oparcia | Lite drewno, płyty meblowe,pasy elastyczne, pianki poliuretanowe, włókniny puszyste |
Widoczne tkaniny, skóry oraz wybarwienia mają charakter podglądowy i mogą odbiegać od rzeczywistych, wzorniki tkanin i kolorów dostępne są w punktach sprzedaży.
|
Skóry Naturalne grupy skór
|
|
|
Skóry S1 "Naturale"
|
zobacz |
|
Skóry S2 "Superiore"
|
zobacz |
|
Skóry SV "Vintage"
|
zobacz |




Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.